Information about cookies

Close [x]

We use cookies and similar technologies, including for the purposes of: providing services, statistics. Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your end device. Remember that you can always change these settings. More information

  Main site  
Main site
Notice
Notice
Subject: Zajęcia na platformie ClickMeeting- Zaproszenia
Notice for: Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości
Date of publication: 3/21/2020
Date of validity: 7/4/2023
Contents:
        Szanowni Państwo Studenci

W związku z zawieszeniem zajęć w formie tradycyjnej, większość przewidzianych zajęć będzie się odbywać w formie webinariów. Terminy i godziny zajęć znajdziecie Państwo w osobnych ogłoszeniach z Działu Dydaktyki lub Dziekanatu
Obecnie ze względu na duże przeciążenie platformy edukacyjnej CilckMeeting występują przejściowe trudności techniczne w dostarczeniu Państwu zaproszeń na zajęcia drogą elektroniczną. Jeśli nie otrzymaliście Państwo zaproszenia, to w pierwszej kolejności sprawdzicie w skrzynce pocztowej, czy nie trafiło ono do Spamu. Jeśli jednak zaproszenie nie dotarło możecie Państwo alternatywnie dołączyć do zajęć przy pomocy poniższego linku:
https://wsbip.clickmeeting.com/
(15 minut przed godziną rozpoczęcia zajęć wybieramy odpowiedni przedmiot i wciskamy przycisk dołącz). W polu "Imię" wpisujemy inię i nazwisko, aby wykładowca miał informację, kto z Państwa uczestniczy w jego zajęciach.

Lepszym rozwiązaniem jest jednak logowanie się do wydarzenia przy pomocy zaproszenia, gdyż wtedy wykładowca będzie miał dodatkowo w swoim raporcie informację, że Państwo uczestniczyli w jego zajęciach. 
Mam nadzieję, że za kilka dni problemy techniczne na platformie edukacyjnej zostaną rozwiązane i dostaniecie Państwo zaległe zaproszenia. 
Proszę nie kasować zaproszeń, gdyż są one ważne do końca semestru na wszystkie zajęcia z danego przedmiotu odbywające się w formie webinariów.
Na platformie jest obecnie zarejestrowanych ponad 800 studentów i nie jestem w stanie indywidualnie odpowiadać na Państwa zgłoszenia w sprawie zaproszeń.

Ci z Państwa, którzy podczas rejestracji na uczelnie nie podali swojego adresu e-mail, podali go błędnie lub zmielili adres, proszeni są o wypełnienie wniosku o sprostowanie danych osobowych dostępnego do pobrania pod adresem internetowym:
https://www.wsbip.edu.pl/images/dokumenty/pomoc_mat/wniosek_dostep_do_danych.pdf
podpisanie go własnoręcznie czytelnym podpisem i po zeskanowaniu wysłanie drogą elektroniczną na adres e-mail dziekanatu: dziekanat@wsbip.edu.pl z prośbą o dopisanie adresu e-mail do Państwa danych osobowych i przesłanie go do Centrum Informatyki. Jeśli nie macie dostępu do skanera to możecie zrobić zdjęcie. Po zakończeniu przerwy w zajęciach dostarczycie Państwo oryginały wniosków do dziekanatu.
Pozdrawiam Państwa serdecznie i życzę ciekawych zajęć w nowej formule.

Marek Gawlik
Centrum Informatyki WSBiP

      
Author: Gawlik Marek
Załączniki
Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b49 Copyright (c) 2022 APR System